Location : Home > B > B41252A8278M
B41252A8278M
Share on FacebookShare on Facebook
B41252A8278M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41252A8278M CAP ALUM 2700UF 20 63V SNAP 689400 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41252A8278M CAP ALUM 2700UF 20 63V SNAP 584200 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B41252A8278M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 2700 F 63V 22X40 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B41252A8278M CAP ALUM 2700UF 20 63V SNAP 1227400 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com