Location : Home > B > B41252A6398M
B41252A6398M
Share on FacebookShare on Facebook
B41252A6398M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41252A6398M CAP ALUM 3900UF 20 50V SNAP 797400 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41252A6398M CAP ALUM 3900UF 20 50V SNAP 692200 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B41252A6398M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3900 F 50V 22X40 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B41252A6398M CAP ALUM 3900UF 20 50V SNAP 1335400 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com