Location : Home > B > B41252A478M
B41252A478M
Share on FacebookShare on Facebook
B41252A478M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41252A478M CAP ALUM 4700UF 20 80V SNAP 1353300 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B41252A478M CAP ALUM 4700UF 20 80V SNAP 88350 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B41252A478M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 4700 F 80V 30X50 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B41252A478M 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B41252A478M CAP ALUM 4700UF 20 80V SNAP 600800 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.