Location : Home > B > B41252A4479M
B41252A4479M
Share on FacebookShare on Facebook
B41252A4479M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41252A4479M CAP ALUM 47000UF 20 16V SNAP 1339900 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B41252A4479M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 47000 F 16V 35X45 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd