Location : Home > B > B41252A4109M
B41252A4109M
Share on FacebookShare on Facebook
B41252A4109M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41252A4109M CAP ALUM 10000UF 20 16V SNAP 693100 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41252A4109M CAP ALUM 10000UF 20 16V SNAP 587900 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B41252A4109M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 10000 F 16V 22X30 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd