Location : Home > B > B41252A3129M
B41252A3129M
Share on FacebookShare on Facebook
B41252A3129M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41252A3129M CAP ALUM 12000UF 20 10V SNAP 707800 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41252A3129M CAP ALUM 12000UF 20 10V SNAP 602600 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B41252A3129M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 12000 F 10V 22X30 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd