Location : Home > B > B41231C7129M
B41231C7129M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231C7129M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231C7129M CAP ALUM 12000UF 20 35V SNAP 580000 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B41231C7129M CAP ALUM 12000UF 20 35V SNAP 685200 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-1-55-22-0 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD