Location : Home > B > B41231B8568M
B41231B8568M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231B8568M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231B8568M CAP ALUM 5600UF 20 63V SNAP 708900 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B41231B8568M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 5600 F 63V 30X35 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com