Location : Home > B > B41231B7688M
B41231B7688M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231B7688M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231B7688M CAP ALUM 6800UF 20 35V SNAP 983800 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41231B7688M CAP ALUM 6800UF 20 35V SNAP 878600 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870055675010 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V T/H