Location : Home > B > B41231B5339M
B41231B5339M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231B5339M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231B5339M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 33000 F 25V 35X40 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B41231B5339M CAP ALUM 33000UF 20 25V SNAP 1219400 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com