Location : Home > B > B41231B5279M
B41231B5279M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231B5279M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231B5279M CAP ALUM 27000UF 20 25V SNAP 592500 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B41231B5279M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 27000 F 25V 35X35 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd