Location : Home > B > B41231B4479M
B41231B4479M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231B4479M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231B4479M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 47000 F 16V 35X40 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B41231B4479M CAP ALUM 47000UF 20 16V SNAP 1235300 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com