Location : Home > B > B41231B3479M
B41231B3479M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231B3479M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231B3479M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 47000 F 10V 30X40 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B41231B3479M 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B41231B3479M CAP ALUM 47000UF 20 10V SNAP 688200 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41231B3479M CAP ALUM 47000UF 20 10V SNAP 583000 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B41231B3479M CAP ALUM 47000UF 20 10V SNAP 583000 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.