Location : Home > B > B41231B338M
B41231B338M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231B338M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231B338M CAP ALUM 3300UF 20 80V SNAP 803500 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B41231B338M 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B41231B338M CAP ALUM 3300UF 20 80V SNAP 908700 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41231B338M CAP ALUM 3300UF 20 80V SNAP 803500 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B41231B338M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3300 F 80V 254X40 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd