Location : Home > B > B41231A9478M
B41231A9478M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231A9478M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231A9478M CAP ALUM 4700UF 20 100V SNAP 1210500 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PCM-A-Z Cables, Wires - Management Markers CARD MARKER WIRE SOLID
PCM-A-Z IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PCM-A-Z Panduit Corp 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
PCM-A-Z Panduit Corp 8000 2012+ CARD MARKER VINYL 1.5 A-Z SIMEN Electronics Co.,Ltd