Location : Home > B > B41231A9188M
B41231A9188M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231A9188M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231A9188M CAP ALUM 1800UF 20 100V SNAP 1434900 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B41231A9188M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1800uF 100V 22X40mm SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com