Location : Home > B > B41231A5229M
B41231A5229M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231A5229M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231A5229M CAP ALUM 22000UF 20 25V SNAP 605300 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B41231A5229M CAP ALUM 22000UF 20 25V SNAP 1229500 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B41231A5229M CAP ALUM 22000UF 20 25V SNAP 710500 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B41231A5229M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 22000 F 25V 30X35 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com