Location : Home > B > B41231A5189M
B41231A5189M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231A5189M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231A5189M CAP ALUM 18000UF 20 25V SNAP 1426100 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B41231A5189M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 18000 F 25V 25,4X45 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com