Location : Home > B > B41231A478M
B41231A478M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231A478M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231A478M CAP ALUM 4700UF 20 80V SNAP 1322400 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B41231A478M CAP ALUM 4700UF 20 80V SNAP 87370 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B41231A478M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 4700 F 80V 254X50 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd