Location : Home > B > B41231A4159M
B41231A4159M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231A4159M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231A4159M CAP ALUM 15000UF 20 16V SNAP 795900 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41231A4159M CAP ALUM 15000UF 20 16V SNAP 690700 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B41231A4159M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 15000 F 16V 22X35 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd