Location : Home > B > B41231A398M
B41231A398M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231A398M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231A398M CAP ALUM 3900UF 20 80V SNAP 698300 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B41231A398M 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B41231A398M CAP ALUM 3900UF 20 80V SNAP 803500 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41231A398M CAP ALUM 3900UF 20 80V SNAP 698300 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B41231A398M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3900 F 80V 22X50 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd