Location : Home > B > B41231A3689M
B41231A3689M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231A3689M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231A3689M CAP ALUM 68000UF 20 10V SNAP 1203800 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B41231A3689M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 68000 F 10V 35X40 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com