Location : Home > B > B37872K0474K062
B37872K0474K062
Share on FacebookShare on Facebook
B37872K0474K062 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B37872K0474K062 CAP CER 0.47UF 25V 10 X7R 1206 1002200 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B37872K0474K062 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 470NF +/-10 MLCC 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com