Location : Home > B > B32933A3224M
B32933A3224M
Share on FacebookShare on Facebook
B32933A3224M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32933A3224M FILM CAP 0.22UF 20 305V MKT X2 1556900 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32933A3224M FILM CAP 0.22UF 20 305V MKT X2 900900 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860240574005 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 68 UF 20% 35 V