Location : Home > B > B32924F3475K
B32924F3475K
Share on FacebookShare on Facebook
B32924F3475K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32924F3475K CAP FILM 4.7UF 310VAC RADIAL 1413000 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32924F3475K CAP FILM 4.7UF 310VAC RADIAL 786000 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B32924F3475K Film Capacitors 4.7uF 305volts 10 X2 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32924F3475K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk