Location : Home > B > B32924D3475M
B32924D3475M
Share on FacebookShare on Facebook
B32924D3475M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32924D3475M FILM CAP 4.7UF 20 305V MKP X2 1431300 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32924D3475M FILM CAP 4.7UF 20 305V MKP X2 775300 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-W1-24-9-100 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD