Location : Home > B > B32923C3154K
B32923C3154K
Share on FacebookShare on Facebook
B32923C3154K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32923C3154K Film Capacitors 0.15uF 305volts 10 X2 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32923C3154K FILM CAP 0.15UF 10 305V MKP X2 1432400 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32923C3154K FILM CAP 0.15UF 10 305V MKP X2 784400 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com