Location : Home > B > B32922C3474M289
B32922C3474M289
Share on FacebookShare on Facebook
B32922C3474M289 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32922C3474M289 Film Capacitors 0.47uF 305volts 20 X2 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
B32922C3474M289 Film Capacitors 0.47uF 305volts 20 X2 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32922C3474M289 FILM CAP 0.47UF 20 305VAC MKPX2 1233100 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32922C3474M289 Film Capacitors 0.47uF 305volts 20 X2 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com