Location : Home > B > B32922C3473M189
B32922C3473M189
Share on FacebookShare on Facebook
B32922C3473M189 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32922C3473M189 Film Capacitors 0.047uF 305volts 20 X2 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32922C3473M189 FILM CAP 47NF 20 305VAC MKPX2 1433600 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com