Location : Home > B > B32912B3154M289
B32912B3154M289
Share on FacebookShare on Facebook
B32912B3154M289 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32912B3154M289 Film Capacitors 0.15uF 330volts 20 X1 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32912B3154M289 Film Capacitors 0.15uF 330volts 20 X1 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32912B3154M289 CAP FILM 0.15UF 760VDC RADIAL 1536200 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32912B3154M289 CAP FILM 0.15UF 760VDC RADIAL 888200 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com