Location : Home > B > B32796T4355K
B32796T4355K
Share on FacebookShare on Facebook
B32796T4355K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32796T4355K Film Capacitors 3.5uF 450Vac 10 MKP AC FILTER LoProf Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32796T4355K FILM CAP 3.5UF 10 400VAC 1323600 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32796T4355K Film Capacitors 3.5uF 450Vac 10 MKP AC FILTER LoProf Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32796T4355K FILM CAP 3.5UF 10 400VAC 696600 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com