Location : Home > B > B32796E3166K
B32796E3166K
Share on FacebookShare on Facebook
B32796E3166K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32796E3166K Film Capacitors 16UF 300V 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
B32796E3166K Film Capacitors 16UF 300V 10 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32796E3166K CAP FILM 16UF 700VDC RADIAL 1402800 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32796E3166K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk