Location : Home > B > B32796E2256K
B32796E2256K
Share on FacebookShare on Facebook
B32796E2256K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32796E2256K CAP FILM 25UF 630VDC RADIAL 1401000 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32796E2256K Film Capacitors 25UF 250V 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32796E2256K CAP FILM 25UF 630VDC RADIAL 774000 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B32796E2256K Film Capacitors 25UF 250V 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32796E2256K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk