Location : Home > B > B32776T1275K
B32776T1275K
Share on FacebookShare on Facebook
B32776T1275K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32776T1275K Film Capacitors 2.7uF 1300Vdc 10 MKP L/S=37.5mm LoPro Learn More 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32776T1275K FILM CAP 2.7UF 10 1300VDC 886400 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B32776T1275K FILM CAP 2.7UF 10 1300VDC 876400 EPCOS Inc 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B32776T1275K FILM CAP 2.7UF 10 1300VDC 1532400 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B32776T1275K Film Capacitors 2.7uF 1300Vdc 10 MKP L/S=37.5mm LoPro Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com