Location : Home > B > B32776G8156K
B32776G8156K
Share on FacebookShare on Facebook
B32776G8156K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32776G8156K Film Capacitors Film Cap 15UF 10 800V MKP BOXED 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
B32776G8156K Film Capacitors Film Cap 15UF 10 800V MKP BOXED 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32776G8156K CAP FILM 15UF 800VDC RADIAL 1402600 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32776G8156K Film Capacitors Film Cap 15UF 10 800V MKP BOXED 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com