Location : Home > B > B32776G4506K
B32776G4506K
Share on FacebookShare on Facebook
B32776G4506K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32776G4506K Film Capacitors Film Cap 50UF 10 450V MKP BOXED 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32776G4506K CAP FILM 50UF 450VDC RADIAL 895300 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B32776G4506K CAP FILM 50UF 450VDC RADIAL 885300 EPCOS Inc 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B32776G4506K CAP FILM 50UF 450VDC RADIAL 1530600 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B32776G4506K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32776G4506K Film Capacitors Film Cap 50UF 10 450V MKP BOXED 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com