Location : Home > B > B32678G3606K
B32678G3606K
Share on FacebookShare on Facebook
B32678G3606K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32678G3606K CAP FILM 60UF 300VDC RADIAL 1400400 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32678G3606K RoHS Compliant 37394 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
B32678G3606K . 81505 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
B32678G3606K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32678G3606K Film Capacitors 60uF 300volts 10 4 Pin 52.5mmL/S Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03144 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1" FR SPLITWRAP BRDD SLVNG