Location : Home > B > B32678G3306K
B32678G3306K
Share on FacebookShare on Facebook
B32678G3306K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32678G3306K CAP FILM 30UF 300VDC RADIAL 14000 EPCOS 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
B32678G3306K 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
B32678G3306K Film Capacitors 30uF 300volts 10 4 Pin 52.5mmL/S Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32678G3306K CAP FILM 30UF 300VDC RADIAL 1320400 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32678G3306K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32678G3306K . 75880 brenda@hon 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
B32678G3306K . 81505 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com