Location : Home > B > B32676G4825K
B32676G4825K
Share on FacebookShare on Facebook
B32676G4825K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32676G4825K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32676G4825K Film Capacitors 8.2uF 450volts 10 4 Pin 37.5mmL/S Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32676G4825K . 81505 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
B32676G4825K CAP FILM 8.2UF 450VDC RADIAL 1539000 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32676G4825K CAP FILM 8.2UF 450VDC RADIAL 883000 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com