Location : Home > B > B32676G4106K
B32676G4106K
Share on FacebookShare on Facebook
B32676G4106K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32676G4106K Film Capacitors 10uF 450volts 10 4 Pin 37.5mmL/S Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32676G4106K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32676G4106K . 81505 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
B32676G4106K standard package with RoHS 46520 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
B32676G4106K CAP FILM 10UF 450VDC RADIAL 784800 EPCOS Inc 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B32676G4106K Film Capacitors 10uF 450volts 10 4 Pin 37.5mmL/S Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B32676G4106K Film Capacitors 10uF 450volts 10 4 Pin 37.5mmL/S Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd