Location : Home > B > B32676E3685K
B32676E3685K
Share on FacebookShare on Facebook
B32676E3685K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32676E3685K CAP FILM 6.8UF 300VDC RADIAL 1407900 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32676E3685K Film Capacitors 6.8uF 300volts 10 37.5mmL/S 1.0mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32676E3685K . 81505 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
B32676E3685K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk