Location : Home > B > B32676E3306K
B32676E3306K
Share on FacebookShare on Facebook
B32676E3306K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32676E3306K CAP FILM 30UF 300VDC RADIAL 603700 EPCOS Inc 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B32676E3306K CAP FILM 30UF 300VDC RADIAL 12000 EPCOS 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
B32676E3306K 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
B32676E3306K Film Capacitors 30uF 300volts 10 37.5mmL/S 1.0mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32676E3306K Film Capacitors 30uF 300volts 10 37.5mmL/S 1.0mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32676E3306K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32676E3306K . 81505 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com