Location : Home > B > B32676E1685K
B32676E1685K
Share on FacebookShare on Facebook
B32676E1685K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32676E1685K CAP FILM 6.8UF 750VDC RADIAL 785000 EPCOS Inc 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B32676E1685K Film Capacitors 6.8uF 750volts 10 37.5mmL/S 1.0mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B32676E1685K Film Capacitors 6.8uF 750volts 10 37.5mmL/S 1.0mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32676E1685K CAP FILM 6.8UF 750VDC RADIAL 890200 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B32676E1685K Film Capacitors 6.8uF 750volts 10 37.5mmL/S 1.0mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32676E1685K . 81505 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
B32676E1685K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk