Location : Home > B > B32674F6225K
B32674F6225K
Share on FacebookShare on Facebook
B32674F6225K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32674F6225K Film Capacitors 2.2uF 630volts 10 Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32674F6225K FILM CAP 2.2UF 10 630V MKP 1455100 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32674F6225K FILM CAP 2.2UF 10 630V MKP 799100 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com