Location : Home > B > B32674D8684K
B32674D8684K
Share on FacebookShare on Facebook
B32674D8684K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32674D8684K Film Capacitors 0.68uF 875volts 10 27.5mmL/S 0.8mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
B32674D8684K Film Capacitors 0.68uF 875volts 10 27.5mmL/S 0.8mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32674D8684K CAP FILM 0.68UF 875VDC RADIAL 1422500 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32674D8684K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32674D8684K Film Capacitors 0.68uF 875volts 10 27.5mmL/S 0.8mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32674D8684K . 81505 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com