Location : Home > B > B32674D8305K
B32674D8305K
Share on FacebookShare on Facebook
B32674D8305K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32674D8305K CAP FILM 3UF 875VDC RADIAL 1556100 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32674D8305K Film Capacitors 3.0uF 875volts 10 27.5mmL/S 0.8mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32674D8305K CAP FILM 3UF 875VDC RADIAL 900100 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B32674D8305K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32674D8305K . 81505 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
B32674D8305K Film Capacitors 3.0uF 875volts 10 27.5mmL/S 0.8mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32674D8305K . 75880 brenda@hon 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com