Location : Home > B > B32674D6505K
B32674D6505K
Share on FacebookShare on Facebook
B32674D6505K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32674D6505K Film Capacitors 5.0uF 630volts 10 27.5mmL/S 0.8mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
B32674D6505K Film Capacitors 5.0uF 630volts 10 27.5mmL/S 0.8mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32674D6505K CAP FILM 5UF 630VDC RADIAL 1410800 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32674D6505K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32674D6505K . 75880 brenda@hon 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
B32674D6505K Film Capacitors 5.0uF 630volts 10 27.5mmL/S 0.8mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com