Location : Home > B > B32674D4225K
B32674D4225K
Share on FacebookShare on Facebook
B32674D4225K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32674D4225K Film Capacitors 2.2uF 450volts 10 27.5mmL/S 0.8mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32674D4225K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32674D4225K . 75880 brenda@hon 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
B32674D4225K CAP FILM 2.2UF 450VDC RADIAL 793200 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B32674D4225K Film Capacitors 2.2uF 450volts 10 27.5mmL/S 0.8mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
B32674D4225K Film Capacitors 2.2uF 450volts 10 27.5mmL/S 0.8mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd