Location : Home > B > B32652A3274K
B32652A3274K
Share on FacebookShare on Facebook
B32652A3274K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32652A3274K FILM CAP 0.27UF 10 250V MKP 1326200 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32652A3274K Film Capacitors 0.27uF 250volts 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32652A3274K FILM CAP 0.27UF 10 250V MKP 697200 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com