Location : Home > B > B32652A1682K189
B32652A1682K189
Share on FacebookShare on Facebook
B32652A1682K189 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32652A1682K189 FILM CAP 6.8NF 10 1600V MKP 1217700 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32652A1682K189 Film Capacitors 0.0068uF 1.6KV 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32652A1682K189 FILM CAP 6.8NF 10 1600V MKP 588700 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B32652A1682K189 Film Capacitors 0.0068uF 1.6KV 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com